Projektowanie stron internetowych

zalecki www design Maroko Spa 0 WEB DESIGN

Moje projekty charakteryzuje szczególne i wyjątkowe wyczucie estetyczne, lekkość i przejrzystość wizualna, bardzo dobra ergonomiczność i czytelność nawigacji oraz przekazu. Strony mojego projektu są przede wszystkim skuteczne – informują i sprzedają oraz charakteryzują się niepowtarzalnością i oryginalnością wykonania.

Paru letnia praca przy tworzeniu serwisów internetowych oraz prezentacji i aplikacji do kiosków multimedialnych (wdrożenia w np. BP Polska, Fortis Bank, Telefonia Dialog) pozwoliła mi nabyć szczególne umiejętności związane z tworzeniem czytelnych i jasnych sposobów nawigacji – co najczęściej jest kluczowe dla odwiedzającego serwis. A co za tym idzie wpływa na skuteczność strony. Użytkownik musi dotrzeć od właściwej podstrony bez zastanawiania się, jak to zrobić. Ostatnie projekty wykonywałem dla NBP – projekt graficzny nowego serwisu internetowego, ING Bank – płyta startowa bankowości internetowej.

Daję Ci prosty, ładny i czytelny serwis www – o niepowtarzalnym wyglądzie, charakterze i stylu. Twoją stronę polubią także Twoi Klienci i będą z przyjemnością ją odwiedzać ponownie. Podobnie, jak z przyjemnością będą robić z Tobą interesy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, proszę o 0 kontakt.

Sebastian Załęcki
tel. +48 512182213